Lisa Olsson lanserar eget smyckesmärke

Av: Ronja Willners

Inspirerad av naturens former släpper nu influencern Lisa Olsson sin första smyckesmärke, Nootka.

LisaOlsson4

Pearl Earrings

Örhängena
Pearl Earrings är inspirerad av havspärlor och är utformade i två olika former i respektive vänster och höger öra för att få en mer unik känsla. Finns i sterlingsilver, 1 699 kr och i 18k guldpläterat sterlingsilver, 1 899 kr. Finns även att kombinera med halsbandet Pearl Necklace som finns både i sterlingsilver, 1 499 kr och i 18k guldpläterat sterlingsilver, 1 699 kr.

LisaOlsson62

LisaOlsson6


Big Hoops & Mini Hoops

Två olika örhängen men som blir en fin duo ihop, inspirerad av havsklippor och dess organiska struktur och yta.
Big Hoops finns i sterlingsilver, 1 499 kr och i 18k guldpläterat sterlingsilver, 1 599 kr och
Mini Hoops finns i sterlingsilver, 499 kr och i 18k guldpläterat sterlingsilver, 599 kr.

LisaOlsson

Coral Earrings

Örhängena
Coral Earrings är designade efter koraller och deras unika och böljande former. Finns i 18k guldpläterat sterlingsilver, 2 799 kr.

Ustøttet nettleser

Vi har upptäckt att du kanske använder en föråldrad webbläsare som inte är kompatibel med vår webbplats. Använd ett av dessa alternativ för att förbättra din upplevelse: